Farnost Vyskytná nad Jihlavou

Římskokatolická farnost

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Úklid věže poprvé

Je pondělí 12.10. 17 hod a my se scházíme před kostelem, v ruce lopaty, smetáky a kýble, plni odhodlání, jít na věc. :o)

Po krátké prohlídce věže se dáváme do práce. V dýmu prachu nám jde práce pěkně od ruky, zametáme a odnášíme kýble plné "stoletého" prachu, kusy dřev a kdoví čeho ještě.
Pro pobíhajícímo Ríšu a Ondru je velký zážitek, dostat se až na věž kostela ... komu se to z místních dětí poštěstí. :o) I oni přiloží ruku k dílu. Nakonec se pokocháme výhledem z věže a prohlídneme "naše" dva zvony. Zamykáme věž a necháváme za sebou, celí bílí, ale s dobrým pocitem z vykonané práce, rozvýřený prach. Na fotografii chybí Luboš s Ríšou, kteří už pospíchali domů.
... tak zase někdy ve věži.

JV