Farnost Vyskytná nad Jihlavou

Římskokatolická farnost

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Pozvánka na film Poslední vrchol

Po domluvě s distributorem a kinem Dukla se podařilo dohodnout termíny promítání španělského filmu „Poslední vrchol“ také v Jihlavě. Srdečně Vás zveme na příběh kněze, který dokázal svojí vírou nadchnout druhé…

posledni-vrchol

Kino Dukla Jihlava:

pondělí 28. 4. 2014 v 17:00 hod.
úterý 29. 4. 2014 ve 20:00 hod.

vstupné 90,– Kč

Příběh Pabla Domíngueze (1966 – 2009), katolického kněze, teologa a filosofa, děkana teologické fakulty San Damaso v Madridu. A horolezce. Vystoupal hory nad 4000 metrů v Alpách a mnohé vyšší v Asii a Americe. Zemřel 12. února 2009 při sestupu poslední španělské hory, která mu zbývala z těch, co mají nad 2000 metrů. Čtyři dny předtím vedl exercicie v klášteře na úpatí hory Moncayo, kde mluvil nadšeně o smrti, kterou podvědomě tušil.

Režie: Juan Manuel Cotelo. Více informací o filmu najdete na www.poslednivrchol.cz