Ohlášky na srpen

V neděli 11. 8. bude v naší farnosti slavnost sv. Vavřince, patrona farního kostela a celé farnosti. Slavnostní bohoslužba bude v obvyklém čase v 11:00 hodin. Jste srdečně zváni.

Ve čtvrtek 15. 8. jsou bohoslužby ze slavnosti Nanebevzetí Panny Marie v Jihlavě – u nás premonstrátů v kostele sv. Jakuba v 8:00 a v 18:00 hodin, u bratří minoritů v kostele Nanebevzetí Panny Marie v 7:00 a slavnostní poutní bohoslužba v 17:00 hodin.

V sobotu 17. 8. se koná pěší pouť z Malého Beranova do Petrovic pro poutníky bez omezení věku. Zahájení je v 9:30 hodin. Více na www.svjakub.cz

●  V sobotu 31. 8. se koná pouť rodin naší diecéze ve Žďáru nad Sázavou – klášteře. Začátek je mší svatou s diecézním biskupem Vojtěchem. Program pak pokračuje celý den. Více na www.svjakub.cz

●  V kostele jsou k dispozici přihlášky k náboženství dětí, které se vyučuje od 30. 9. v Jihlavě na faře u sv. Jakuba. Můžete pro děti využít i tuto možnost.

P. Petr, administrátor farnosti