Farnost Vyskytná nad Jihlavou

Římskokatolická farnost

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

1.cyklistický výlet - červenec 2009

Jedno prázdninové pondělí jsme vyrazili na náš 1.farní pohodový cyklistický výlet. Sešlo se 11 dospělých odvážlivců a 3 děti. Vyrazili jsme směrem na Jiřín a záhy sjeli ze silnice na cestu vedoucí do lesa. Někteří profesionální cyklisté byli krapet zaskočeni tím, že tak krátce po výjezdu je první malá přestávka a za další kilometr druhá :)

Ale pochopte, bylo přece potřeba všem ukázat krásnou novou studánky Panny Marie a opravený křížový kámen u cesty :) Zanedlouho jsme opět odložili kola, tentokrát na delší chvíli, abychom se osvěžili v restauraci ve Zbilidách. Společně jsme tam strávili příjemné chvíle plné vyprávění a smíchu :)

Dále jsme pak jeli přes Ústí a Šimanov, pak kolem Trojanského rybníka do Bílého Kamene a najeli celkem asi 23 km. Příjemným ukončením výletu pak byla návštěva u Korbelových na Bílém Kameni. Klobouk dolů před malými dětmi (hlavně Míšou a Ríšou), kteří vytrvale šlapali a dokázali ujet to, co dospělí.

HP