Ohlášky

Rozhodnutí biskupa Vojtěcha Cikrleho pro brněnskou diecézi v souvislosti s pandemií koronaviru COVID-19

Milé sestry, milí bratři,

vzhledem k aktuálnímu vývoji pandemie koronaviru COVID-19 a v návaznosti na nouzový stav vyhlášený vládou, vydávám toto rozhodnutí:

Od dnešního dne (čtvrtek 12. března 2020) od 14.00 hodin se až do odvolání ruší všechny (tedy nejen nedělní) bohoslužby, společné pobožnosti, duchovní obnovy, modlitební setkání a jiná shromáždění v kostelích, kaplích a jiných prostorách Římskokatolické církve na území brněnské diecéze. Kněží budou slavit mše svaté bez účasti lidu na úmysly, na které by byly slouženy veřejně.

Celý text ZDE.

Promítání P. Vavřince odloženo

Promítání P. Vavřince se odkládá na pozdější termín.

Vánoční bohoslužby 2019 - 2020

vanoce 2019

Přehled vánočních bohoslužeb v jihlavské farnosti u kostela sv. Jakuba si můžete prohlédnout zde.

POZOR! Letos není půlnoční 24.12.!

V našem kostele jsou bohoslužby takto:
  • 25.12. Slavnost narození Páně 11.00 h
  • 29.12. Svaté rodiny 11.00 h
  • 31.12. Sv. Silvestra 15.00 h
  • 1.1. Matky Boží Panny Marie 11.00 h

Brožurka k Týdnu modliteb za mládež

Pokud se chcete zapojit do modliteb za mládež, zde najdete Brožurku k Týdnu modliteb za mládež.rož

Poutě ve farnosti v roce 2019

V tyto dny NEBUDE nedělní mše sv. ve farním kostele, ale na poutním místě v 11:00 (u Bílého Kamene v 15:00).

12. května - sv. Jan Nepomucký, Plandry
    16. června - sv. Antonín, Rounek