Farnost Vyskytná nad Jihlavou

Římskokatolická farnost

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Zprávy

Farní dovolená v Sepekově 2013

Kazdovi

Letos jsme vyrazili pouze na prodloužený víkend, protože jiný termín už v námi vyhlídnuté destinaci nebyl možný. Vysvětlujeme si to tím, že o farní dovolené je v Čechách čím dál větší zájem! Anebo se letos nenašel nikdo, kdo by to za nás včas vyřídil?
Na nezájem farníků si nemůžeme stěžovat. V Sepekově se nás sešlo dohromady 24, z toho 11 dětí. Jelikož mají tyto dovolené tradičně vysoké hodnocení a na kulturní zážitky nelze dlouho zapomenout, nikoho neodradí ani zlomená noha a nechodící sádra! To se pak součástí bagáže stala i kolečková židle, která usnadňovala pohyb po kuchyni a dlouhé chodbě na faře v Sepekově, kde jsme byli ubytovaní.

Celý článek...
 

Tříkrálová sbírka 2013

Tří králová sbírka

V neděli 6.1.2013 proběhla ve Vyskytné nad Jihlavou již tradiční Tříkrálová sbírka. Letos se koledníci poprvé objevili i v kostele a to po mši svaté. Dárcům rozdávali jako malé poděkování "tříkrálové" cukry a informace o sbírce.

Celý článek...
 

Poutní zájezd 2013

Poutní zájezd

V sobotu 19.10.2013 proběhne farní poutní zájezd. Více informací se dozvíte po stisku tlačítka "Celý článek ..." a kliknutím na plakát, který se zvětší do originální velikosti.

Celý článek...
 

Vzpomínky na Jeronýma

Otec Petr a otec Marian ze Znojma chtějí dát dohromady vzpomínky na Jeronýma a pak (pro přátele interně) vydat malý sborník vzpomínek. Každý může přispět krátkou vzpomínkou nebo zážitkem s Jeronýmem, bližší informace najdete zde na stránkách svjakub.cz.

 

Živý betlém 2012

Živý Betlém

Na Boží hod vánoční děti vytvořily v závěru mše svaté živý betlém. Jen tentokrát již bez živého Ježíška a beránka :)

Celý článek...
 


Strana 5 z 14