Informace k týdnu po svátku Svaté Rodiny Ježíše, Marie a Josefa - 30. 12. 2012

• V pondělí 31. 12. bude v 15:00 bohoslužba na poděkování Pánu Bohu za uplynulý rok s prosbou o Boží požehnání.
  • “Pro lépe zajištěné poskytování duchovních dober věřícím a účinnější pastorační působení církevních představitelů” (Dekret Kongregace pro biskupy o změně hranic diecézí…), dochází v naší zemi s účinností od 1. 1. 2013 k úpravě hranic několika diecézí - pražské, plzeňské, českobudějovické, brněnské a litoměřické. To se týká i naší farnosti Vyskytná nad Jihlavou, která se tak od uvedeného data stává součástí brněnské diecéze a spadá pod pravomoc biskupa brněnského. Administrátor farnosti zůstává beze změny.
  • V úterý 1. 1. je slavnost Matky Boží Panny Marie. Novoroční bohoslužba bude v 11:00 hod.
  • Ve čtvrtek 3. 1. bude v 19:00 setkání - Katecheze pro dospělé.
  • Příští neděli 6. 6. je slavnost Zjevení Páně (Tří králové). Bohoslužba s požehnáním vody, kadidla a křídy bude v obvyklém čase v 11:00 hod.

Otec Petr